Zachytím to, co dělá vaši rodinu rodinou. Vaše radosti i malé starosti, které nechcete zapomenout. Před focením si popovídáme o tom, jaké jsou vaše oblíbené aktivity a focení naplánujeme tak, aby bavilo nejen vaše děti, ale i tatínky.

Jsem sice z Jihlavy, ale nerada se limituji, a tak vás jistě potěší, že za vámi přijedu kamkoliv a nafotím pro vás snad jakoukoliv rodinnou událost – oslavu narozenin, dovolenou, křtiny – i zcela (ne)obyčejný život u vás doma či pobyt na vaší chalupě, opékání buřtů, koupačku v rybníku, hopsání na trampolíně atp.

Během focení nekoukám na hodinky. Vážně! Dávat si časová omezení na focení s dětmi je podle mě zcela zbytečné – určitě chápete proč. Děti mají své plány, nálady – chvíle srandy střídají chvíle vzdoru, potřebují být středem pozornosti, stejně jako na chvíli utéct do vlastního světa, mají hlad…

A tak s malými dětmi děláme přestávku na svačinku, při které stejně fotím, třeba oblíbený hrníček nebo ušmudlanou pusu od jogurtu. A tahle svoboda je na rodinném focení tím nejkouzelnějším. Děti jsou samy sebou a na fotkách bude navždy zachycena jejich povaha, zvyky, ale i zlozvyky :).