Reference

Tomáš, Peťka a malý Oliver

Rodinné focení doma, Svitavy

"Pokud váháte nad výběrem fotografa, tak Verunka je jasná volba a věřte, že tohoto rozhodnutí nebudete litovat! Focení probíhalo v domácím prostředí, kde se celá naše rodina cítí uvolněně a přirozeně. Líbilo se nám, že jsme se na focení nemuseli „čančat“, ale měli jsme na sobě tepláky a tričko. A hlavně jsme nemuseli cestovat nikam do ateliéru a trávit zbytečně čas na cestě. Překvapilo nás, že 2 hodiny focení utekly jako voda a byl to příjemně strávený čas, ze kterého vznikly krásné momentky, které si budeme moct připomenout i za pár let."

Petr, Hanka a malá Ela

Focení s miminkem doma, Jindřichův Hradec

"Zasloužených 5 hvězdiček! Moc se nám líbil přístup paní fotografky. Focení s naším miminkem probíhalo naprosto přirozeně v pohodlí našeho domova. Žádné nucené a uchvátané pózování v načančaném a neosobním ateliéru. Trochu jsme se báli pustit si k sobě domů někoho cizího, ale úplně zbytečně. S paní fotografkou jsme si hned sedli a zdokumentovala nás prostě takoví, jací jsme. Děkujeme za krásné fotky a až malá trochu povyroste, focení určitě zopakujeme 😊👍."

Míša, Luboš a kluci

Rodinné focení doma, Jihlava

"Jelikož děti rostou před očima, a moc fotografií jako rodina nemáme, rozhodli jsme se pro společné focení a vybrali si fotografku Verču z jednoho prostého důvodu, nechtěli jsme fotky, které má každý druhý. Chtěli jsme něco jiného, kde nebudeme muset pózovat a smát se do objektivu. Naši kluci potřebují dostatek volnosti a to jim Verča dopřála, byla z ní cítit opravdová pohoda a klid. Nechala je přirozeně dělat to, co mají rádi, vůbec nevadilo, že se mračili nebo brečeli. Vše probíhalo doma, proto i atmosféra byla uvolněná. Verča dokáže krásně zachytit daný moment, detail a pomalu ani nevíte, ze vám někdo stojí za zády a fotí vás..."

Další milá slova

Mohu s radostí říct, že jsem našla tu správnou fotografku pro naši rodinu.
Verča je skvělý člověk, je citlivá, empatická a krásně se s ní povídá. Fotí všechno, co se doma děje - zdánlivě obyčejné okamžiky - jak si společně s dětmi chystáme snídani, hrajeme hry, čteme si a nebo se chystáme na procházku. Do ničeho nezasahuje, je jen tichý pozorovatel, který poletuje s foťákem okolo nás. Je to příjemné focení pro děti ale i pro partnera, kterému se do klasického pózovaného focení moc nechce. Toto focení mu však vůbec nevadilo, naopak si ho pochvaloval. Verča fotí rodinný dokument, který je s každým rokem cennější.

Lucka Dvořáková

Rodinné focení, Praha

Claudia a Pavel

Svatební focení, pilnův statek