Ženichům vstup zakázán

30 srpna, 2020

I když doba pokročila a přináší nespočet možností, jak být nejkrásnější nevěstou, některá pravidla a rituály se prostě nemění. Zkoušení svatebních šatů je disciplína, kam muži nesmějí. Mně byl i s foťákem přístup povolen, tak vám přináším pár pohledů do zákulisí fungování jihlavského svatebního salonu Tiffany, se kterým jsem letos nafotila i pohodový svatební editoriál.

Ještě to není naostro, ale cítíš u toho zvláštní rozechvění. Zkoušíš božské modely z nejnovějších kolekcí amerických návrhářských domů a plníš si svůj holčičí sen. Nervozita, štěstí, dojetí, touha srdce i odpovědnost rozhodnutí se v tobě mísí.

V duchu si přeříkáváš své nové příjmení. Váháš před zrcadlem, jestli ti lépe padne rafinovaný model s odhalenými zády nebo něžná krajka.

Tento předsvatební holčičí dýchánek si užíváš plnými doušky. A nebylo by to ono bez nejlepší kamarádky, hlavní družičky nebo sestry. Tady v salonu jste vítané. Sympatická majitelka vám kromě své rady nabídne i sklenku perlivého sektu. Nevěříte?

Nevěsta se svým garde může celé dvě hodiny vybírat, měnit, rozmýšlet se, které jsou ty pravé a přitom si to opravdu skvěle užít.

Věnovat stejnou péči výběru svatební fotografky se vám mnohonásobně vrátí. I tyhle „předsvatební“ snímky budou jednou skvosty rodinného alba, které budete rádi prohlížet s vnoučaty či pravnoučaty na klíně.

To už ale opravdu hodně předbíháme : )

Díky, že jsem směla být u toho.

Hodně štěstí novomanželům!

Na celou galerii se můžete mrknout zde

SHARE THIS STORY