Otcovská láska

Aktualizace: 7. srp 2020

Před rokem vyhlásila Škola kreativní fotografie v Praze fotografickou soutěž na téma Otcovská láska, která mi hned padla do oka. Šlo v ní přesně o to, co chci na svých fotkách zachytit. Navíc to pro mě byla výzva – utkat se s dalšími fotografy a dostat zpětnou vazbu od profesionálů.Soutěžní příspěvky vyhodnotila v říjnu porota, složená z výrazných osobností české fotografie a já měla nepopsatelnou radost, že vybrala i moje práce.


Držím vás
Utíkej!

Tyto dva snímky se v kategorii dospělých fotografů umístily v první třináctce a staly se součástí reprezentativní výstavy v paláci Akropolis v Praze na Žižkově.


Slavnostní vernisáž jsem si rozhodně nemohla nechat ujít. Byl to moc hezký večer, který jsme s manželem zakončili večeří a oslavili výstavu i sklenkou vína, společně s tetou i babičkou, které se přišly také podívat. I o tom je moje focení. O radostech z každé chvíle, kterou si v životě naplno užijeme.

Byl to krásný pocit slyšet návštěvníky výstavy, jak obdivují mé fotografie (obzvlášť tato paní s kloboukem). Snad se mi někdy splní sen, kdy uspořádám svoji vlastní výstavu.


Jsem hrdá, že se moje fotky objevily i v krásně zpracované průvodní brožuře k výstavě.

Tatínkům, kteří mi dovolili fotografie zveřejnit, jsem poděkovala jak jinak, než jejich fotkou – speciálně vytištěnou na dřevo od @kvalitnifotky.czMiluji to, co dělám. Dělám to, co miluji.


Verča

vaše rodinná fotografka

98 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte mě 

Instagram

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle