Tipy na vánoční dárky od srdce

Aktualizace: 13. lis 2020

Fotografie. To jsou ty pravé dárky od srdce, které pod vánočním stromečkem stále dělají upřímnou radost. Proto je neváhejte nadělit nejen vašim blízkým, ale i sami sobě. Nevadí totiž myslet o Vánocích i na sebe. A že zrovna nemáte žádné povedené fotky k darování a vaše fotoalba zejí prázdnotou? Darujte protentokrát k Vánocům poukaz na focení. Vzniknou tak rodinné vzpomínky, které budou těšit vás i vaše blízké na věky věků.


A protože jde o Vánoce, připravila jsem si pro vás dárek i já. Limitovanou edici dárkových poukazů včetně speciálního dárku - foto na dřevě. Do dárkového poukazu si pak můžete vybrat focení, o které máte zrovna zájem.
Dárek pro celou rodinu: Rodinné focení plné emocí

Obdarujte své nejbližší neotřelým překvapením v podobě emotivního focení. Vždyť co je víc, než opravdové okamžiky, které chytnou za srdce. Pojďme společně vytvořit krátký příběh vaší rodiny a zachytit ho do fotografií.Dárek pro maminky: Focení “Máma a já”

Ideální dárek pro vaši manželku, dceru, sestru, vnučku či jakoukoliv ženu, která je zároveň milující maminkou svých dětí. Darujte jim zážitek se zachycením jejich upřímné lásky.Dárek pro tatínky: Focení “Táta a já”

Táta a focení? Vždyť on se tak nerad fotí. Bere focení jako mučení a nerad se stylizuje do nepříjemných pozic. A do toho já ty vaše chlapy právě nutit nebudu. Celé focení proběhne přirozeně v zápalu hry. Nebojte se tak obdarovat svého muže, syna, bratra či vnuka. Nakonec budete z výsledku všichni nadšeni.Dárek pro nastávající maminky: Těhotenské focení

Těhotenství je krásné období každé ženy. Říká se, že snad i to nejkrásnější. O tom už nechme rozhodnout každou ženu zvlášť. Ale to, že si každá žena chce toto období s bříškem zaznamenat, to je jasná věc. Darujte vaší těhotné kamarádce, sestře, dceři či kolegyni v práci možnost vytvořit snímky, které ji zůstanou na očích i ve chvílích, kdy bude na toto období s úsměvem vzpomínat.Dárek pro čerstvé rodiče: Focení miminka v pohodlí domova

Máte ve svém okolí novopečené rodiče a vymýšlíte, co by jim mohlo udělat radost jako dárek k narození miminka? Oblečků mají dost a prcek z nich stejně brzy vyroste. Darujte jim Lifestyle focení, které bude probíhat v přirozeném prostředí jejich domova. Vzniknou tak vzpomínky v podobě fotografií, které jim zůstanou už napořád.Našli jste tip na vánoční dárek od srdce, který by mohl být ten pravý pro vaši blízkou osobu? Pokud ano, objednejte si u mě limitovaný dárkový poukaz.
Nenašli, co jste hledali, ale líbí se vám styl, jakým fotím? Pak mě kontaktujte a třeba něco společně vymyslíme.
249 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Instagram

Sledujte mě 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle