Svatba nanečisto

Vyzkoušela jsem za vás svatbu nanečisto. Netvrdím, že jde o lásku navěky. To ostatně prověří čas. Za co se můžu zaručit je svatební salon, dechberoucí květinová výzdoba i sladké pohoštění – perfektní služby, které se sešly na svatebním editorialu na husí farmě Kalhov. A taky fajn kolegyňka fotografka Jana Kovalčíková, která jistila druhou fotografku, čili mě.


Přijměte pozvání ke svatebnímu veselí.


Všem zúčastněným děkuji za nasazení, s jakým šli do akce, která nám doslova rostla pod rukama. Moje první poděkování směřuje k expertce na svatební fotografii Elišce Fisherové (@khiria). Bez jejího pošťouchnutí by se žádná svatba nekonala. Na práci je znát, když se dělá srdcem, a to můžu potvrdit i v tomto případě. Z celého týmu sálala pohoda i drive, takže únavu jsme si dovolili přiznat až doma.


Přirozenou volbou bylo oslovit lidi, které znám.

Díky Luci (Lucie Eliášová) za Bohovské (boží) nevěstiny vlasy.Díky kosmetické poradkyni a vizážistce Marťě Solarové, která se při své práci ladí na nevěsty, aby ve svůj den „D“ zazářily jako královny, a přesto byly stále samy sebou.
Svatební inspirace by ale nebyla úplná bez podpory svatebního salonu. Otestovali jsme pro vás jeden novátorský v Jihlavě, tímto děkuji Janči ze svatebního salonu Tiffany. Budoucím nevěstám se tu věnuje s mimořádnou péčí. U kávy je vyzpovídá ohledně oblíbeného stylu a nabídne jim šaty z nejnovějších kolekcí. Domluvte si osobní termín a zpříjemněte si dvouhodinové zkoušení modelů i lahví vychlazeného sektu.

PS: Družičky s sebou. https://www.salon-tiffany.cz/rezervace-zkousky-satu/
Proč svatba v BOHO stylu?

Možná proto, že jsme vlivem korony vlítli rovnýma nohama do letní sezóny. Snad pro ten vítr ve vlasech, rozevláté šaty a celkově uvolněný styl. K pravé bohémské atmosféře už na místě scházela jen muzika a bavící se svatebčané.
Ženich na inzerát.

Zn. Vlastní oblek výhodouPřesvědčivost, s jakou tihle dva sehráli zamilovaný novomanželský pár, by jim možná za jiných okolností vynesla Oscara. Ženicha i nevěstu jsme hledali pomocí call výzvy na sítích. Děkuji pohledné a sympatické dvojici (Klárce a Davidovi), která zvládla celý foto den s úsměvem a profesionalitou, od oblékání až po srdcervoucí happyend při západu slunce. Nedali se zlákat za nic na světě ani k letmé puse.Přirozeně v bohémském stylu se odvíjela i květinová výzdoba. Živý věneček do vlasů se krásně doplňoval s korsáží ženicha a všemu kralovala objemná směsice pivoněk, růží a eukalyptu pro nevěstu. Děkuji Ivetce Kristýnkové za precizní floristickou práci, kterou na svatební „předehře“ odvedla. Ve svých vazbách plných barev a vůní preferuje květiny podle sezóny, výjimku tvoří celoročně dostupné růže ve vysoké kvalitě.Posezení u Vážky se představilo fotogenickým patrovým dortem. Děkuji dvakrát, Evi. Jedli jsme ho nejprve očima a po focení samozřejmě vychutnávali naplno. Rádi tu zprostředkují sladké potěšení i na vaši svatbu či oslavu.Velké díky i Tamaře z rodinné farmy Kalhov za milé přijetí. Interiéru jejich husí farmy vtiskla osobitý styl. V okolí jsme našli spoustu krásných zákoutí, jako stvořených pro svatební focení. Na zdejší farmě vám připraví pestrou a nezapomenutelnou hostinu, ubytují vaše hosty a postarají se i o doplňkové služby při svatebních přípravách.
Na závěr přehledné shrnutí všech, kdo se na svatebním editorialu podíleli:

Lokace: https://www.farmakalhov.cz/

Šaty: https://www.salon-tiffany.cz/

Líčení: https://www.martina-solarova.cz/

Vlasy: Lucie Eliášová

Květiny: Květinářství - Iveta Kristýnková

Dort: https://www.posezeniuvazky.cz/

Nevěsta/Modelka: Klára Charvátová

Ženich/model: David

Fotoparťák: https://www.janinaphoto.cz/Celou fotogalerii si můžete spustit ve slideshow s hudbou pohodlně třeba u kávičky


Ještě jednou obrovské díky všem za nádhernou zkušenost a třeba někdy na viděnou.

113 zobrazení1 komentář

Instagram

Sledujte mě 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle