„Motýlci“ chtějí létat a dělat stejné lumpárny, jako zdravé dětiTento týden probíhá celosvětový týden osvěty o nemoci motýlích křídel.


I já se připojuji ke kampani, která upozorňuje na osudy lidí, kteří mají křehkou kůži a sliznice. I pouhá chůze, nošení oblečení, polknutí sousta jídla, otočení klíčem, otevření pet lahve jim způsobuje puchýře, strhává kůži a způsobuje bolest. Velmi zraňující mohou být i reakce okolí - odmítavé pohledy nebo necitlivá slova. Přečtěte si, s čím se lidé s nemocí motýlích křídel musejí vyrovnávat…

Text: www.debra-cz.orgVe své blízké rodině mám hned několik takových „Motýlků“, kteří s touto nemocí bojovali nebo právě bojují. Prý, kdybych se narodila jako kluk, tak jsem asi jedním z nich. Genetika však rozhodla jinak a já si toho moc vážím."Motýlkům" nemohu zmírnit jejich nepříjemný boj s tímto onemocněním, mohu pro ně však zachytit lásku jejich nejbližších a zaznamenat tak kousek rodinného příběhu ve formě fotografií - podobně jako u Danečka.


Tenhle malý bojovníček má EB s mírnějším průběhem. Má však kolem sebe milující rodinu, která o něj pečuje ve dne v noci.


Jakmile se náš svět vrátí trošku do normálu, moc ráda poznám další "Motýlky", kterým tímto ZDARMA nabízím rodinné focení plné emocí.Obrovské díky patří pacientské nadaci Debra, která zvyšuje odbornou informovanost a stará se o konkrétní rodiny.Další fotografie v této slideshow (s hudbou)

210 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Instagram

Sledujte mě 

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle