Jak jsem fotila Garden food festival v Olomouci

Stát se součástí festivalové rodiny P-TEAMU a fotit venkovní akce, kde lidé tráví čas spolu, je zrovna ten druh focení, který mě hodně baví. Zvlášť, když jde o festival plný chutí, jako byl GFF v Olomouci no a k tomu dostat zadání - foť, co chceš. Tak to je snad sen každého fotografa.

Už jste někdy ochutnali grilovaného pštrosa? Já poprvé tady a ten teda byl!Atmosféra žhavé soboty byla na každém pointu jiná, prodejci se předháněli, co netradičního z gurmánského světa návštěvníkům nabídnou a díky letnímu parnu byla sázka na rolovanou zmrzlinu od ROLLS BROS to pravé.Když vám jídlo připravují před očima, je to vždy lákavá podívaná a nejinak tomu bylo v případě show s Kristinou. Moderátorské duo Nikola Čechová a Milan Peroutka ostříleně asistovalo Kristině a Ester z loňské řady MasterChefa.


Finalistka ročníku 2019 Kristina Nemčková od té doby nezahálela, stihla vydat knihu receptů UPGRADE, ve které upravila tradiční slovenská jídla své babičky do moderní podoby a plánuje se v oboru dál vzdělávat ročním studiem na gastronomické škole Le Cordon Bleu v Londýně. Klobouk dolů...Olomouc nabídla food trucky s grilovanými specialitami, osvěžující drinky, červí pochoutky WormUP nebo třeba kulinářskou show Lukáše Neckáře z Color sushi.Ve Fun parku, na náměstí nebo v Rozáriu, tady všude se něco dělo. Aktivity pro děti, příjemná hudba či unikátní science show s Pevností poznání.Nejraději fotím přirozenost, život bez kostýmů a kulis. Na fotkách z venkovních akcí je něco, co nevykouzlíte v žádném ateliéru.Až se příště na podobném festivalu potkáme, zamávejte na mě jako staří známí, protože právě společné zážitky dělají přátele.Chcete, aby fotky z vaší akce byly výmluvnější než tisíc slov?

Zachyťte pohodu, smích, radost a nečekejte až vám někdo do foťáku řekne "sýýýýr". Jedině tak z obrázků získáte opravdovou atmosféru.
Celou fotogalerii si můžete pustit v této slideshow s hudbou
61 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Sledujte mě 

Instagram

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle