Focení v porodnici: Okouzlující Meda

10 března, 2022

Před pár dny jsem se po delší době vydala na focení v porodnici… Měla jsem tu čest fotit čerstvě narozené miminko a jeho šťastnou maminku v naší jihlavské porodnici. Holčička dostala překrásné jméno Meda.

Meda je nejspíše severoamerického původu. V jazycích tamních indiánů znamená věštkyně a údajně propůjčuje své nositelce dar vědění a vizí. Jiná teorie říká, že je jméno Meda původem z Řecka. Jde o zdrobnělinu jména Medea, což je odvozenina od slova medomai, znamenající myslet či plánovat.

Čím je focení miminek v porodnici tak výjimečné?

Možná si říkáte, co je na focení v porodnici tak výjimečného? Proč byste o takové focení měla mít zájem? Vždyť určitě budete mít co dělat sama se sebou a s miminkem, natož myslet na nějaké načančané focení…

V první řadě vás chci ujistit, že nejde o žádné načančané focení. Jde o focení naprosto autentické s intenzivními a vzácnými emocemi daného okamžiku. A právě v tuto chvíli, ihned po narození vašeho miminka, jsou emoce onoho okamžiku nejsilnější. Později proto oceníte, že jste se rozhodla je zachytit a navěky uložit nejen do své paměti, ale i do semišové fotoknihy, kterou vám z našeho společného focení vyrobím.

Pokud focení v porodnici zvažujete a zajímá vás více informací, dočtete se je v tomto článku.

SHARE THIS STORY