Fotím emoce a skládám je do semišového příběhu

22 listopadu, 2021

Můj příběh fotografky se nepíše tak dlouho. Nemám letité zkušenosti jako někteří moji kolegové, za to moc dobře vím, co vám chci svou prací předat. A není to jen pár fotek ve formátu 9×13 v matu a obálce.

Semišová fotokniha plná vzpomínek

Už když jsem prvně vzala do ruky profi foťák, byla to láska na první stisk, která se proměnila v obrovskou vášeň. Vždy jsem si přála, aby mé fotky žily dál v zasloužené podobě, a kdokoliv se k nim mohl stále s radostí vracet, a to po celé generace.

Semišová fotokniha plná vzpomínek

Ručně vyráběná fotokniha potažená semišem

A to přání si teď plním společně s vámi. Zachycuji vaše emoce a skládám je do příběhu, který vám posléze předám v luxusní ručně vyráběné fotoknize potažené semišem. Nejenže tak budou vaše vzpomínky příjemné na dotek, ale budou se i nádherně vyjímat třeba na poličce u postele.

Semišový příběh

“My nepotřebujeme fotoknihu, nám stačí pouze pár fotek na památku” slýchám velice často…Mně ale záleží na tom, jak vám své fotky předávám. Tuším totiž, že vy sami toužíte vytvořit něco, co pro vás i po letech bude mít neuvěřitelnou hodnotu. Obrázkovou knihu, kterou si budete s potěšením prohlížet stále dokola, protože na těch obrázcích budou zachyceny přirozené emoce jednoho výjimečného dne. Toho dne, kdy jste byli spolu a nic jiného pro vás v tu chvíli nebylo důležitější.

Semišová fotokniha plná vzpomínek

Každé nové prostředí je pro mě výzvou. Každý domov, kde fotím, je pro mě tak inspirativní. Každá rodina má svůj příběh, a právě to mě na focení neskutečně fascinuje.

Těším se na ten váš příběh, až ho spolu poskládáme.

Semišová fotokniha plná fotek

Co ode mě obdržíte?

Vaši semišovou fotoknihu plnou emocí pro vás kompletně navrhnu já. Vy si následně celý koncept před samotnou výrobou prohlédnete online a případně společně doladíme detaily. Navíc ode mě dostanete elektronickou verzi fotografií v podobě online galerie a fotky na USB.

Semišová fotokniha plná vzpomínek

Pokud vás můj přístup zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si termín.

SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT