Valentýnské focení

19 ledna, 2021

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných. Že neslavíte tento den lásky? Ale kdeže. Vždyť je to krásná příležitost vyjádřit si, co k sobě opravdu cítíte. A já pro vás mám přímo geniální nápad, jak si tuto oslavu lásky udělat ještě hezčí. Připravila jsem pro vás valentýnské focení, které zrealizujeme v průběhu ledna či začátkem února, a vy tak budete mít k Valentýnu krásné společné fotky na vystavení a na památku. Není to super nápad?
Kromě fotek v elektronické podobě vám navíc přidám valentýnský dárek – krásné leporelo z vašich fotek, které se bude skvěle vyjímat třeba na nočním stolku, kde vám každé ráno i večer připomene vaší lásku.

Valentýnské focení

Možná se teď ve vašich myšlenkách vyklubala tři “ale”, tak se na ně podíváme společně:

1. ALE když on se tak nerad fotí

Váš partner se nerad fotí? Žádný strach. Ubezpečte ho, že focení bude opravdu krátké a hlavně přirozené. Půjdeme se společně projít, já párkrát stisknu spoušť fotoaparátu, a je to.

Valentýnské focení

2. ALE já nemám co na sebe

Myslíte si, že nemáte co na sebe? Ale máte. Vyberte si takové oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a doplňte ho nějakým svým oblíbeným kouskem. A nový outfit pro focení je rázem na světě. Ideální také bude, když k sobě s partnerem budete ladit.

Valentýnské focení

3. ALE my to fakt neslavíme

Opravdu je vám Valentýn tolik proti srsti? Nevadí. Berte to jako příležitost strávit příjemný den spolu. Takové neobyčejně obyčejné rande. Můžu vám domluvit šikovnou vizážistku, která z vás udělá bohyni krásy. A navíc vám make-up vydrží nejen na focení, ale budete se skvěle cítit celý den. Můžete se po focení zajít projít, dát si kafe či uspořádat doma romantickou večeři při svíčkách, když nám nyní situace neumožňuje vyrazit si do víru velkoměsta. Vždyť i doma můžete být pro svého partnera dokonale krásná.

Valentýnské focení

Tak co vy na to? Není to skvělá příležitost nechat si udělat několik krásných fotek na památku? Ať už k příležitosti Valentýna nebo prostě jen tak, protože se máte rádi? Jestli ano, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme termín.
Pokud chcete využít valentýnského focení včetně dárku v podobě leporela, napište do objednávky “VALENTÝN“. Tato akce trvá do 14. 2. 2021.

Valentýnské focení
Valentýnské focení

SHARE THIS STORY