Šťastné děti

24 června, 2020

Bylo nebylo, před časem Korony, přišel nečekaný impulz, který mě vytrhl z kolotoče rodinného focení. Karolína Lauferová, majitelka firmy s dětským oblečením, viděla na internetu moji práci a oslovila mě, abych pro ni nafotila novou kolekci na e-shop. Páni. Líbil se jí přirozený styl mého focení. Slovo dalo slovo a výzvu jsem přijala. Neodmítám příležitosti, které mě mohou ve fotografování posunout dál.

Jenže pohodlné oblečení z biobavlny si nakonec muselo ve skříni chvíli počkat, než si ho malé modelky a modelové vzali na sebe. Kvůli panujícím opatřením jsem zakázku nemohla fotit podle původního plánu, se všemi domluvenými rodinami najednou.

Focení probíhalo postupně a vyžádalo si mnohonásobně větší časovou investici, než jsem si uměla představit. Jak se nám to navzdory rozmarům počasí s dětmi povedlo už posuďte sami.

Oblečení najdete pod značkou KOA KOA, což v překladu z maorštiny znamená šťastný. Původně sortiment pro miminka se rozrostl o zboží pro děti do deseti let a oblečení pro maminky. Najdete tu limitované kolekce vyrobené precizně českými švadlenkami. Hebké novozélandské merino boří mýty o škrabacím vlněném úpletu.

Maminky ocení funkčnost kousků s neotřelými vzory, děti si je zamilují pro veselé zvířecí motivy, pohodlné nošení a hebkost. Synové majitelky to za vás vyzkoušeli na vlastní kůži. A protože kvalita něco stojí, nepropásněte jedinečnou příležitost objednat si do konce června trika na prázdniny ještě za stávající ceny. Od prvního července přijde nevyhnutelné zdražení.

SHARE THIS STORY